GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Destek İstermisiniz?
Check-in İşlemleri Bilet Sorgulama İşlemleri Bilet İptal – İade İşlemleri Bilet Değişim İşlemleri Vize İşlemleri
ÜYELİK AVANTAJLARI
H-Kumbara
H-KUMBARA saysinde bankaların verdiği ve belirli bir süre sonunda geri alınan kredi kart puanlarınızı biriktirebilir, istediğiniz uçuşunuzda istediğiniz kadarını kullanabilirsiniz. H-KUMBARA’ya yüklediğiniz paralarınız hiçbir zaman silinmez.
H-Para
Yaptığınız her satınalma işleminde H-PARA kazanırsınız, kazandığınız H-PARA’larınızı dilediğiniz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. H-PARA’larınız hiçbir zaman silinmez.
H-Koruma
Üyelerimizin tercihleri doğrultusunda seyahatleri boyunca kendilerini, konuklarını ve eşyalarını güvence altına alan H-Koruma ile gözü arkada kalmadan ve hiçbir kaygı yaşamadan keyifli bir seyahat gerçekleştirirler.
Size Özel
Geçmiş döneme ait seyahat bilgileriniz, seyahatte size eşlik eden misafir bilgileriniz, seyahatinize ait fiyat bilgileriniz size özel olarak saklanır, istediğiniz zaman analiz edebilir veya istediğinizde silebilirsiniz. Bu bilgilere ulaşmak için ayrıca bir güvenlik kademesi daha oluşturularak SMS doğrulaması ile verilere erişim sağlanır.
Kayıtlı Bilgileriniz
Yolcu, firma, faturalama adres bilgileri gibi bilgiler isteğiniz doğrultusunda saklanarak her defasında bu verileri tekrar girmenizin önüne geçilmiş olunur. Bu veri de SMS doğrulaması ile ulaşılabilen ve istendiğinde silinebilen verilerdir.
Bilgilendirme
İleri tarihli rezervasyon, hedef tarihteki hedef fiyat, boşluk olduğunda uyarı, promosyon veya indirim olduğunda uyarıda bulunma gibi birçok hatırlatma ve planlama yine hesaplibilet.com üyelerinin ayırcaklıkları arasında yer alıyor.
H-Asistan
H-ASİSTAN bilgi servislerimiz sayesinde uçuşunuzu hatırlatma, gideceğiniz lokasyonun hava durum bilgisi, rotar bilgisi, rezervasyon hatırlatmaları, hedef bilet fiyat hatırlatmaları ve daha birçok bilgi anlık olarak size iletilir.
Ek Hizmetler
Üyelerimizin seyahatlerinde kullanabilecekleri hizmetler ile alakalı olarak iş ortaklıkları kurup daha avantajlı ve kaliteli hizmet almalarını sağlıyoruz. hesaplibilet.com araç kiralama firmaları ile, konaklama firmaları ile, restaurantlar ile, GSM firmaları ile ve bunun gibi birçok firma ile size daha kaliteli ve daha ucuz hizmet verdirebilmek için özel anlaşmalar yapmaktadır.
Referans
Sizi referans göstererek üye olanların alışverişlerinden de H-PARA kazanmaya devam edersiniz.
Bol Çeşit
Online Bilet, Online Check-in, Koşulsuz Bilet İptali, Kredi Kart Puanı ile ödeme yapabilme, H-Kart üzerinden kazanılan para ile bedava bilet alımı, Kredi kartına taksit uygulaması, Banka kartı ve havale ile ödeme yapabilme, üyelerimize sağladığımız bir diğer çeşitlilik ve kolaylıklar arasında yer alıyor.
ÖDEMENİZ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR...
7/24 Uçak Bileti Hattı
0850 259 88 99
GİRİŞ YAP
E-posta Adresim
Şifre
Beni Hatırla
Şifremi Unuttum!


Hesabınız yok mu? ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
Yeni bir şifre belirlemek için, HesapliBilet.com'a üye olduğunuz e-posta adresini aşağıdaki alana girin.
E-posta Adresim
Hesabınız yok mu? ÜYE OLUN
YENİ ÜYE OL
Adınız
E-posta Adresiniz
Parola
Yeni Üye ol butonuna basarak Üyelik Sözleşmesini, Gizlilik ve Çerez Politikasını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.


Hesabınız varsa GİRİŞ YAPIN
ŞİFREMİ DEĞİŞTİR
Mevcut Şifre
Yeni Şifre
Yeni Şifre (Tekrar)
FATURA SİL
Faturayı silmek istediğinize emin misiniz.
ÜYELİK BİLGİLERİM
TEBRİKLER, hesaplibilet.com’a kaydoldunuz.
İşleminiz tamamlanmak üzere!

Biletinizi daha hızlı almak ve hesaplı bilet avantajlarından faydalanmak için aşağıdaki bilgilerinizin eksik olan kısımlarını lütfen tamamlayınız.

Adınız
Soyadınız
T.C. Kimlik Numaranız
T.C. Vatandaşı Değilim
Cep Telefonunuz
E-posta Adresim
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Bay Bayan


YOLCU SİL
silmek istediğinize emin misiniz.
BİZ SİZİ ARAYALIM
Cep Telefonu


BİLGİNİZ OLSUN
Havayolu firması, az önce bir değişiklik yaptığını belirtti isterseniz yeniden arama yapabilirsiniz

YENİDEN ARA
BİLGİNİZ OLSUN

BİLGİNİZ OLSUN

BİLGİNİZ OLSUN
Bilgilerinizde değişiklik yapmak için arama işlemini yeniden yapmanız gerekmektedir.
Anasayfaya gitmek için "ANASAYFA" butonuna tıklaya bilirsiniz.

VAZGEÇ ANASAYFA