GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Destek İstermisiniz?
Check-in İşlemleri Bilet Sorgulama İşlemleri Bilet İptal – İade İşlemleri Bilet Değişim İşlemleri Vize İşlemleri
KULLANIM ŞARTLARI
A. Tanımlar
Firma : Beycan Turizm İnşaat Bilgisayar Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi’ni ifade eder. Adres : Alemdağ caddesi No: 223/D 34771 Tepeüstü-Ümraniye / İSTANBUL/TÜRKİYE Mail : Hesaplibilet@hesaplibilet.com Telefon : +90 0216 611 35 05 Fax : +90 0216 610 12 13 WhatsApp : +90 0554 506 13 13

Web Sitesi : Beycan Turizm’e ait olan hesaplibilet.com platformunu ifade eder.

Üye : Frima’ya ait Web Sitesi olan hesaplibilet.com’un kendi sağladığı veya aracılık hizmetinde bulunduğu kampanyalar, inovasyonlar, reklam ve tanıtım hizmetleri, iletişim kanalları üzerinden gönderilen bilgilendirmeler, avantaj ve fırsatlardan yararlanmak için işbu sözleşmede belirtilmiş şart ve koşulları kabul ederek web sitesine kayıt olan veya kayıt olmadan hizmetlerden faydalanmak isteyen kişileri ifade eder.

Müşteri Hizmetleri : Web Sitesi üyelerine ve Web Sitesi ziyaretçilerine aldıkları veya almak istedikleri hizmetler için Telefon, Fax, Mail, SMS, Canlı Görüşme, Sosyal Ağ, Çağrı, Geri Arama iletişim kanalları üzerinden danışmanlık desteği veren çağrı ve çözüm merkezini ifade eder.

Tedarikçi : Web Sitesi üzerinden Üye’ye verilen hizmetin kapsamı yurt içi ve/veya yurt dışı olan Havayolu hizmet sağlayıcıları, Konaklama hizmet sağlayıcıları, araç kiralama hizmet sağlayıcıları, Tur organizasyon hizmet sağlayıcıları, sigorta-güvence hizmet sağlayıcıları, iletişim-güvenlik-yazılım ve teknik altyapı hizmet sağlayıcıları, ileride eklenecek hizmetlerin gerçekleştirilmesini sağlayan ulusal ve/veya uluslararası firmaları ifade eder.

İşbu kullanım koşulları Hesaplibilet.com (bunan böyle Web Sitesi olarak adlandırılacaktır) kullanımında uyulması gereken kuralları ve şartları içermektedir. Web Sitesi kullanıcıları; Kullanım koşullarını dikkatli bir şekilde okuduğunu, içeriğini peşinen kabul ettiğini, Kullanım koşulları’na bağlı kalacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Firma, işbu Site ve Site uzantısında yer alan her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir bilgilendirmeye gerek olmaksızın değiştirme, Web Sitesini yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Kullanıcılar’ın, Site’yi kullanması ya da Site’ye girmesi ile bu değişiklikleri de kabul ettiği anlamına gelir.

Site’de sağlanan tüm turizm hizmetlerine ilişkin otel, uçak rezervasyonları, tarifeli ve charter uçak bileti, konaklama, araba kiralama, transfer, tatil paketleri, sigorta ve güvence hizmetleri ve benzeri rezervasyon ve satış işlemleri için aracı hizmet sağlayıcı olarak A-7328 TÜRSAB sicil numaralı Beycan Turizm İnşaat Bilgisayar Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti. hizmet vermektedir.

Site üzerinde yer alacak olan sigorta ve güvence hizmetleri, Axa Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Kullanıcı Axa Sigorta A.Ş.'nin Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin İzin Formu’nu ve sitede yer alan diğer tüm sigorta ve güvence koşullarına ilişkin belgeleri okuduğunu ve kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.


B. Üyelik Koşulları
www.hepsaplibilet.com’a üye olmak isteyen ziyaretçilerin Web Sitesinde bulunan Hesaplibilet.com Kullanım Koşullarını okuyarak Üyelik Fromunu gerçek bilgiler ile doldurması, Üyelik formunu doldurduğu anda 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Üyeliğin kabul edilmesi Firma tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda üyelik tamamlanmaktadır.

Üye, Web sitesine kayıt olurken kendisine verilen kullanıcı bilgilerinin ve şifrelerinin güvenliğini sağlamakla yükümlü olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Üye, kendisine verilen kullanıcı adı ve şifresini başkasına vermemeyi, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu, şifrelerinin 3. Kişilerin eline geçmesi halinde Firma’nın oluşabilecek zararlardan sorumlu olmadığını, kullanıcı adı ve şifrenin kötüye kullanılması ve/veya başkası tarafından kullanılması halinde üyelikten doğan tüm haklarını kaybedeceğini, üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımlarının geri alınacağını, her türlü tedbirin uygulanabileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Üye, ayrıca Firma tarafından sağlanan hak ve imkanlardan sadece üyeliğinin devam ettiği sürece faydalanabileceğini, üyeliğinin sona ermesi halinde ise daha önce kazandığı haklardan yararlanamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Üye, iletişim bilgilerinin Firma tarafından, Firma’nın sağlayacağı diğer ürünler, iştigal konusuyla ilgili bilgilendirme mesajlarını veya sunulan hizmetler hakkında bilgilendirilmek ya da Web Sitesi’ndeki güncellemelerin bildirilmesi amacıyla kullanılabileceğini kabul beyan ve taahhüt eder.

Firma, Kullanım Koşulları’nın Üye tarafından ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Üye’nin Web Sitesi’ne erişimini engelleyebilir ve üyelikten çıkarabilir. Üye, üyeliğinin tüm Kullanım Şartlarını yerine getirdiği takdirde devam edeceğini kabul etmektedir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından Firma’ya karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için Firma’nın, ilgili Üye’ye ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.


C. Fikri Mülkiyet Hakları
hesaplibilet.com Web Sitesinde yer alan tüm metin ve görsel içeriklerin her hakkı saklıdır. Bu metin ve/veya görsel içerikler ticari veya sair amaçlarla izinsiz kullanılamaz.

Üye, Site’nin tüm içeriğinin (metin, veri, grafik, görüntü, logo, simge, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Sitesi içeriğine ilişkin unsurlar) Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince maddi ve manevi tüm haklarının ve kaynak kodlarının münhasıran Firma’ya ait olduğunu, bu yazılımları her ne nam altında olursa olsun hiçbir şekilde çoğaltmayacağını, yaymayacağını, işlemeyeceğini, umuma arz etmeyeceğini, tersine mühendislik yapmayacağını, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine aykırı bir şekilde kullanamayacağını ve/veya 3. kişilere ve çalışanlarına kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz), bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.


D. Web Sitesinin işleyişi ve Hizmet sunumuna ilişkin şartlar
Üye, Web Sitesi’ne girilen yolcu bilgilerinin içeriğinden ve doğruluğundan sorumlu olduğunu, sisteme bilgileri girdikten sonra değişiklik yapılamayacağını, bununla ilgili bir zarar oluşması halinde tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul beyan ve taahhüt eder. Üye, site üzerinde aracılık edilerek sunulan hizmetlerde, Tedarikçi firmalar ve Üye arasında doğabilecek uyuşmazlıklardan, zararlardan ve/veya taleplerden Firma’nın sorumlu tutulamayacağını, tek muhatabın ilgili hizmetin asıl sağlayıcısı olduğunu kabul beyan ve taahhüt eder.

Üye, Web Sitesi üzerinde, tedarikçi ve/veya aracı kurumlardan alınan içeriğin doğru, , eksiksiz veya kesintisiz olacağı hakkında Firma tarafından hiçbir taahhütte bulunulmadığını, ayrıca, internet alt yapı ve telekomünikasyon sağlayıcı firmalardan kaynaklanan bağlantı kopukluğu, iletişim aksaklığı gibi durumlarda yaşanan zararlardan Firma’nın sorumlu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Üye, Firma’nın tedarikçi ve/veya aracı kurumlardan alınarak Web Sitesi üzerinde ilan edilen bilgilerin doğruluğu konusunda azami özen gösterdiğini ancak alınan veya talep edilen hizmetin belirtilen nitelik ve yer müsaitliğini göstermemesinden dolayı Firma’nın sorumlu tutulamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Firma, Site üzerinde sunduğu hizmetlerde Üye ile Tedarikçi arasında aracı konumdadır. Üye, Firma’nın Site üzerinde aracılık ettiği hizmetlerde oluşabilecek aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamayacağını, kabul beyan ve taahhüt eder.

Üye, Firma’nın Site ve Çağrı Merkezi üzerinden aracılık ederek verdiği hizmetlerde siyasi olay, grev, asgari yolcu sayısı, devletlerarası ilişkilerde değişiklik, halk hareketleri, hava şartları, doğal afet ve teknik sorunlar gibi iradesi dışındaki nedenlerden dolayı oluşabilecek aksaklıklardan sorumlu tutulmayacağını, kabul beyan ve taahhüt eder.

Üye, Web Sitesi aracılığı ile bir ürün ya da hizmetin satış işlemi gerçekleştirirken kendisinden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmekle yükümlüdür. Üye, bu bilgilerin verilmemesi, eksik ya da yanlış verilmesi nedeniyle Firma’nın herhangi bir sorumluluğunun olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Firma, Üye’ye temin edilen ürün veya hizmete ilişkin bilgi vermek amacıyla Üye’nin işlem sırasında girdiği iletişim detaylarına elektronik ileti gönderecektir.

Site üzerinden yapılacak tüm satın alma işlemlerinde ödemeler, kredi veya banka kartı ile gerçekleşecektir. Site üzerinden 3D Güvenlik sistemi ile yapılan satın alımlardan, Üye tek sorumluluğun kendisinde olduğunu, 3D Güvenlik sistemi ile gerçekleşen ödemeleri için harcama itirazında bulunamayacaklarını, bulunsalar dahi 3D Güvenlik tam doğrulama sistemi ile işlemler gerçekleştiğinden itirazlarının geçerli olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Web Sitesi üzerinde yapılan bir rezervasyon veya satın alınan hizmet, bir başkası adına devredilemez ve isim değişikliği yapılamaz. Üye, Web Sitesi üzerinden alınan hizmetler için ücret iadesi söz konusu olan durumlarda, hizmet sağlayıcının koşul ve şartlarına uygun olarak, ücret iadelerinin belirleneceğini ve söz konusu belirlenen ücret iadelerinin, satın alma esnasında kullanılan kredi veya banka kartına yapılacağını, kabul, beyan ve taahhüt eder.

Üye’nin Web Sitesi üzerinden satın aldığı yurt dışı seyahat ve konaklamalarında yolcuların yurt dışına çıkmak için yanlarında bulundurmak zorunda oldukları belge eksiklikleri veya yurt dışına çıkışlarını kısıtalyan kişisel/yasal/hukuki engelleri dolayısıyla oluşabilecek aksaklıklar ve maddi kayıpların sorumluluğunun tamamıyla Üye’nin kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Üye, Web Sitesi ve/veya Müşteri Hizmetleri aracılığı ile satın aldığı hizmetlerin tamamı için, Hizmet Sağlayıcı firma koşul ve şartlarına (iptal/iade/değişiklik) bağlı olduğunu, Hizmet Sağlayıcı firmanın, bu koşul ve şartlarında değişiklik yapması halinde, güncel bilgilerin geçerli olduğunu, iptal/iade/değişiklik işlemleri için, her Hizmet Sağlayıcı firmanın farklı uygulamaları ve ücret cezası uygulamaları olduğunu, kabul beyan ve taahhüt eder.

Havayolu firmaları uygulamakta olduğu ücretleri, haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Ücretin tamamının ödenmesi tamamlanana kadar Firma oluşabilecek fiyat farklılıklarını Üye’ye yansıtma hakkına sahip olup, Üye de oluşabilecek bu gibi farklılıkları talep edilmesi halinde ödemekle yükümlüdür. Bunun gibi rezervasyon opsiyon süresi içerisinde, satın alma işlemini gerçekleştirinceye kadar oluşabilecek fiyat artışları ve devletçe vergi oranlarında yapılacak yeni uygulamalar vb nedenlerden dolayı Şirket’in dışındaki nedenlerle oluşabilecek fiyat farklarından Şirket sorumlu değildir. Üye, satın alma adımına geçmeden önce biletin İptal-İade imkanlarını incelemekle yükümlüdür. Promosyon olmayan ve uçuş saatine 12 saatten daha az süre kalan uçuşlara ait iptal ve değişiklik işlemlerinde, her Havayollunun kendi bünyesinde ayrı ayrı belirlemiş olduğu ceza uygulamalarına ait ücret oranları yansıtılmaktadır.


E. Diğer Hükümler
Üye işbu Kullanım Koşulları’nı kabul etmekle Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması şartlarını da okuduğunu kabul ettiğini beyan eder.

Firma, tamamen kendi takdirinde bağlı ve tek taraflı olarak işbu sözleşmeyi uygun göreceği herhangi bir zamanda Web Sitesinde ilan ederek değiştirebilir. İşbu sözleşmenin değişen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak, geri kalan hükümler aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir. Firma’nın aracılık ederek, Site üzerinden sunduğu hizmetlere ilişkin sorumluluğu, yasaların izin verdiği ölçüde, Üye’nin toplam rezervasyon tutarı ile sınırlı olacaktır. İşbu Kullanım Koşulları'nın herhangi bir hükmünün geçerliliğini veya bağlayıcılığını yitirmesi, geçersiz veya uygulanamaz hale gelmesi diğer hükümlerin geçerliliğini etkilemeyecektir. İşbu Kullanım Koşulları, Türk hukukuna tabi olup, taraflar arasında doğabilecek ihtilaflarda ve her türlü hukuki işlemde İstanbul (Kadıköy) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Üye, işbu Kullanım Koşulları'nın tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisi ile ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul beyan ve taahhüt eder.
ÖDEMENİZ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR...
7/24 Uçak Bileti Hattı
0850 259 88 99
GİRİŞ YAP
E-posta Adresim
Şifre
Beni Hatırla
Şifremi Unuttum!


Hesabınız yok mu? ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
Yeni bir şifre belirlemek için, HesapliBilet.com'a üye olduğunuz e-posta adresini aşağıdaki alana girin.
E-posta Adresim
Hesabınız yok mu? ÜYE OLUN
YENİ ÜYE OL
Adınız
E-posta Adresiniz
Parola
Yeni Üye ol butonuna basarak Üyelik Sözleşmesini, Gizlilik ve Çerez Politikasını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.


Hesabınız varsa GİRİŞ YAPIN
ŞİFREMİ DEĞİŞTİR
Mevcut Şifre
Yeni Şifre
Yeni Şifre (Tekrar)
FATURA SİL
Faturayı silmek istediğinize emin misiniz.
ÜYELİK BİLGİLERİM
TEBRİKLER, hesaplibilet.com’a kaydoldunuz.
İşleminiz tamamlanmak üzere!

Biletinizi daha hızlı almak ve hesaplı bilet avantajlarından faydalanmak için aşağıdaki bilgilerinizin eksik olan kısımlarını lütfen tamamlayınız.

Adınız
Soyadınız
T.C. Kimlik Numaranız
T.C. Vatandaşı Değilim
Cep Telefonunuz
E-posta Adresim
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Bay Bayan


YOLCU SİL
silmek istediğinize emin misiniz.
BİZ SİZİ ARAYALIM
Cep Telefonu


BİLGİNİZ OLSUN
Havayolu firması, az önce bir değişiklik yaptığını belirtti isterseniz yeniden arama yapabilirsiniz

YENİDEN ARA
BİLGİNİZ OLSUN

BİLGİNİZ OLSUN

BİLGİNİZ OLSUN
Bilgilerinizde değişiklik yapmak için arama işlemini yeniden yapmanız gerekmektedir.
Anasayfaya gitmek için "ANASAYFA" butonuna tıklaya bilirsiniz.

VAZGEÇ ANASAYFA