GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Destek İstermisiniz?
Check-in İşlemleri Bilet Sorgulama İşlemleri Bilet İptal – İade İşlemleri Bilet Değişim İşlemleri Vize İşlemleri
GİZLİLİK POLİTİKASI
Beycan Turizm İnşaat Bilgisayar Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti. (Bundan böyle “Hesaplibilet.com” olarak anılacaktır.), üye bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine yüksek seviyede hassasiyet göstermekte ve gerekli tedbirleri almak için elinden gelen gayreti göstermektir. İşbu Gizlilik Politikası, Hesaplibilet.com üzerinden yapılan alışverişlerde verilen kişisel bilgilerin güvenlik ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları açıklamaktadır. Hesaplibilet.com’u kullanan üye, gizliliğe ilişkin yükümlülükleri peşinen kabul beyan ve taahhüt etmektedir. Ayrıca, Hesaplibilet.com’un üyelere ait kişisel bilgileri işbu Gizlilik Politikası’nda belirtilen şekilde Hesaplibilet.com, Servis Sağlayıcı ve Hizmet Sağlayıcı firmalar tarafından toplanmasını ve kullanılmasını üyeler kabul etmiş sayılmaktadır.

Hesaplibilet.com tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Web Sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, Hesaplibilet.com ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma, kişiye özel paket / teklifler sunma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

İşbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini Hesaplibilet.com’un işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Aşağıda belirtilen bazı durumlarda Hesaplibilet.com, işbu gizlilik politikası ve şartları hükümleri dışına çıkarak üyelerine ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir.

Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla üye ile ilgili resmi yazı veya resmi kanaldan bilgi talep edilmesini durumunda gerekli bilgi paylaşımı yapılır.

Hesaplibilet.com, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Hesaplibilet.com’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın Web Sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Hesaplibilet.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Web Sitesi'ni kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgileri Hesaplibilet.com, Servis Sağlayıcı ve ona bağlı şirketlerin, ortak ve acentaların sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında üyeyi bilgilendirmek ya da mevcut ürünler, hizmet satışı ve kampanya duyurularını iletmek amacıyla üyenin onayını alarak kullanabilir.

Üyenin alışveriş sırasında kullandığı Kredi kartı bilgileri 3D güvenlik sistemiyle ve SSL sertifikaları ile şifrelenip bankalara ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için bankalar haricinde ne Hesaplibilet.com ne de üçüncü kişiler tarafından hiçbir şekilde görüntülenemez, saklanamaz ve depolanamaz.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Web Sitesi'nde çıkabilecek sorunların giderilebilmesi için Hesaplibilet.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresi ile port bilgisini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri ile port bilgileri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Hesaplibilet.com, işbu Gizlilik Politikası’nı güncellemek suretiyle her an değiştirebileceğinden; Kullanıcı ve üyelerin güncel şartları kontrol etmek için bu sayfayı belli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir.

İşbu Gizlilik Politikası, Hesaplibilet.com Kullanım Şartları ile birlikte bir bütündür, birlikte yorumlanmalıdır.

hesaplibilet.com ile ilgili her türlü sorularınız için İletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ÖDEMENİZ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR...
7/24 Uçak Bileti Hattı
0850 259 88 99
GİRİŞ YAP
E-posta Adresim
Şifre
Beni Hatırla
Şifremi Unuttum!


Hesabınız yok mu? ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
Yeni bir şifre belirlemek için, HesapliBilet.com'a üye olduğunuz e-posta adresini aşağıdaki alana girin.
E-posta Adresim
Hesabınız yok mu? ÜYE OLUN
YENİ ÜYE OL
Adınız
E-posta Adresiniz
Parola
Yeni Üye ol butonuna basarak Üyelik Sözleşmesini, Gizlilik ve Çerez Politikasını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.


Hesabınız varsa GİRİŞ YAPIN
ŞİFREMİ DEĞİŞTİR
Mevcut Şifre
Yeni Şifre
Yeni Şifre (Tekrar)
FATURA SİL
Faturayı silmek istediğinize emin misiniz.
ÜYELİK BİLGİLERİM
TEBRİKLER, hesaplibilet.com’a kaydoldunuz.
İşleminiz tamamlanmak üzere!

Biletinizi daha hızlı almak ve hesaplı bilet avantajlarından faydalanmak için aşağıdaki bilgilerinizin eksik olan kısımlarını lütfen tamamlayınız.

Adınız
Soyadınız
T.C. Kimlik Numaranız
T.C. Vatandaşı Değilim
Cep Telefonunuz
E-posta Adresim
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Bay Bayan


YOLCU SİL
silmek istediğinize emin misiniz.
BİZ SİZİ ARAYALIM
Cep Telefonu


BİLGİNİZ OLSUN
Havayolu firması, az önce bir değişiklik yaptığını belirtti isterseniz yeniden arama yapabilirsiniz

YENİDEN ARA
BİLGİNİZ OLSUN

BİLGİNİZ OLSUN

BİLGİNİZ OLSUN
Bilgilerinizde değişiklik yapmak için arama işlemini yeniden yapmanız gerekmektedir.
Anasayfaya gitmek için "ANASAYFA" butonuna tıklaya bilirsiniz.

VAZGEÇ ANASAYFA